Uw specialist op het gebied van reparatie / onderhoud en tuning van personenauto's.

CUSTOM CHIPTUNING / MOTORSPORT / PERFORMANCE PARTS / RACE-AFSTELLING / REPARATIE / ONDERHOUD / BANDENSERVICE / APK

Welkom bij ASTECH-RACING, jouw specialist in auto-onderhoud, reparaties, en tuning in Beneden-Leeuwen. Wij staan bekend om onze directe aanpak en jarenlange ervaring op het gebied van chiptuning en motorsport.

Onze deskundige teamleden zijn gepassioneerd over het optimaliseren van de prestaties van jouw voertuig.

Neem vandaag nog contact met ons op voor een afspraak en ervaar de voordelen van onze deskundige diensten.

Hoe kunnen we u helpen?

Reparatie & onderhoud

Wij onderhouden alle type personenauto's en bedrijfswagens. Naast reparaties verzorgen we ook voor de APK-keuring en bandenwissel.

Chiptuning

Optimaliseer uw auto met chiptuning: meer vermogen, zuiniger brandstofverbruik en volledig op maat.

Hardware

Premium upgrades zoals turbo's, uitlaatsystemen, intercoolers en verlagingssets voor maximale prestaties.

Contact
ASTECH-RACING

Van Heemstraweg 38-R

6658KH, Beneden-Leeuwen

Tel: 0031 6 46 83 91 75

Email: info@astech-racing.nl

Openingstijden

Zondag: GESLOTEN